Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

Pas fundit të bukurisë

5.00 out of 5 bazuar në 1 vlerësim
(1 customer review)

300ALL

Përktheu: Niko Kacalidha
Faqe: 60
Formati: 12×20 cm
ISBN: 99943 – 1 – 188 – 3

Përshkrimi Librit

Poeti grek vjen si një zë i fuqishëm në gjininë e poezisë erotike. Vjen si një krijues i mprehtë dhe fshikullues, vrojtues i hollë i botës femërore. Poezia e tij shquhet për origjinalitetin dhe për ndjenjën, që shprehet përmes fjalës me peshë poetike.

Shpërndaje në rrjetet sociale:

1 vlerësimi për Pas fundit të bukurisë

  1. 5 out of 5

    :

    flm

Add a review